EuroParcs De Achterhoek Vakantiewoning

Groots, dat is het woord dat past bij EuroParcs De Achterhoek. Het zeer ruim opgezette complex is gelegen in een bijzondere, bosrijke omgeving. Het adellijke verleden van de Achterhoek kent vele kastelen, historische plaatsen en prachtige natuur. Kenners noemen de Achterhoek niet voor niets een van de mooiste regio’s van Nederland. Niet alleen de omgeving is erg divers, ook het park biedt een verscheidenheid aan accommodatie mogelijkheden. Zo zijn er landelijke blokhutten in een natuurrijke omgeving, maar ook luxe vakantievilla’s die van alle gemakken voorzien zijn.

Taxi Nodig ?

Voor vaste prijzen kunt u taxi reserveren.

EuroParcs De Achterhoek Vakantiewoning

Ligging: EuroParcs De Achterhoek

  • Ca. 4,3 kilometer van Lochem
  • Ca. 11 kilometer van Ruurlo
  • Kasteel Vorden op ca. 8,5 kilometer
  • Ca. 15 minuten rijden naar de historische Hanzestad Zutphen
  • Vlak bij de Lochemse Berg en de Kale Berg

Let op: op het centrale gedeelte van het park wordt gebouwd aan nieuwe vakantieverblijven. Het park probeert de overlast minimaal te houden

Faciliteiten

  • Receptie op het park
  • 3 parkeerterreinen
  • Gratis wifi op het park
  • Supermarktje*

*Tegen betaling

Belangrijke informatie:

  • Genoemde prijzen zijn inclusief toeristenbelasting en eindschoonmaak
  • Genoemde prijzen zijn exclusief bedlinnen (verplicht, wordt automatisch bijgeboekt), handdoeken, theedoeken en opgemaakte bedden. Deze extra’s (m.u.v. opgemaakte bedden) kunnen desgewenst ter plaatse bij de receptie bijgeboekt worden.
  • Aankomstdag: op de aankomstdag mag je vanaf 15.00 uur in de accommodatie
  • Vertrekdag: op de vertrekdag dien je de accommodatie voor 10.00 uur te verlaten
  • De ANVR-reizigersvoorwaarden zijn van toepassing op de boeking van een verblijf bij een EuroParcs accommodatie.

Restaurants & bars

  • Grand Café
  • Snackbar ‘Taste & More’
  • Broodjesservice op zaterdag en tijdens de schoolvakanties